Ziraat bankası Hesap No Sorgulama

Tc kimlik numarası ile ziraat bankası hesap sorgulama ve hesap no öğrenme mümkün mü ?

Arkadaşlarım genelde Tc kimlik numaralarımızı kullanarak bir çok işlemigerek e devlet uygulamaları, gerekse şifresiz sgk uygulamaları ve buna benzer uygulamalar üzerinden erişebiliyoruz. Bin Ziraat Bankası’nın sayfasını ince eleyip sık dokuyarak araştırdım. Ama site üzerinden tc kimlik numaraları girilerek hesap numarası öğrenilmiyor. Güvenlik gerekçesi ile iyide birşey yapmışlar diye düşünüyorum. Peki hiç mi öğrenemiyoruz derseniz hayır tabiki öğrenebiliyorsunuz. Bunun içinMüşteri İletişim Merkezinin telefonu olan 444 0 000 nolu telefonu aramazın gerekiyor.

 

Bu telefon numarasını arayan kişilere, operatör bir kaç güvenlik sorgsu sorarak bilgi tabiki veriyor. Ama lütfen bankanın işte size hesap numarasını söylüyoruz gibi sitelere itibar etmeyin. tc kimlik numaralarınızı sağda solda kullanmayın numarayı verdim size zahmetsiz şekilde bir telefonla öğrenebiliyorsunu.

Kaynak

 

Bir önceki yazımız olan Tc kimlik no ile medeni hal sorgulama başlıklı makalemizde evli mi bekar mı sorgulama, evlilik sorgulama ve medeni durum sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

ziraat bankası hesap numarası öğrenme,ziraat hesap numarası öğrenme,ziraat bankasi hesap no ogrenme,ziraat hesap no öğrenme,ziraat bankası hesap no sorgulama,ziraat bankası maaş sorgulama,ziraat hesap sorgulama,ziraat bankası bakiye sorgulama,ziraat bankası tc no ile hesap sorgulama,hesap no öğrenme ziraat,
Ziraat bankası Hesap No Sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgu kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
E devlet şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatım

E devlet şifresini değiltir değiştirme / E devlet şifresi nasıl değiştirilir değiştiriliyor ? E devlet şifre değiştirme nasıl olur ?...

Kapat