Tc No İle Sigorta Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) eski adıyla da SSK Hizmet Dökümü’nüzü artık e devlet kapısına uğramadan, e devlet şifresiz sorgulama yapabilirsiniz. SGK’nın yenilediği sistemle SSK Hizmet Dökümü işlemlerini TC Kimlik Numarası ile kolayca sorgulayabilir ve daha bir çok SGK – SSK sorgulama ve hesaplama işlemini bu panelden yapabilirsiniz.

Tc No İle Sigorta Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun yenilediği sistemle birlikte, SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No ile de SSK Hizmet Dökümü sorgulayabilirsiniz. SSK’dan ne zaman emekli olurum?, SSK’dan ne kadar emekli maaşı alırım?, Emekli aylığım bağlandı mı? sorularına kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

SSK ile ilgili bütün başka emeklilik işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi, SSK Rehberlik Hizmetleri’nden de yararlanabilir, SSK Gün Sayısı, SSK Emeklilik Kaydı, SSK Pirim, SSK Kesenekleri, SSK Borç Durumu ve SSK Sağlık Karnesi sorgulamalarını yapabilirsiniz. TC No’nuzu girerek, SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz.

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

Bir önceki yazımız olan Sigortalı İşe Giriş başlıklı makalemizde SGK İşe Giriş Belgesi, Sigorta Sorgulama ve Sigortalı İşe Giriş Tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

tc no ile sgk sorgulama,tc kimlik no ile sigorta sorgulama,tc ile ssk sorgulama hizmet dökümü sorgulama,tc no ile sigorta sorgulama,tc no ile sgk hizmet dökümü sorgulama,sigorta sorgulama tc kimlik no ile,ssk sorgulama tc kimlik no ile,ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile ssk sicil no ile,tc sgk sorgulama,ssk sigorta sorgulama tc kimlik no ile,
Tc No İle Sigorta Sorgulama makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Tc No İle Sigorta Sorgulama” için 1 yorum

  1. orhan cogurcuoglu diyor ki:

    ssk odendımı odenmedımı görmek ıstıyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Mernis Sistemi
Mernis

Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi'nin kısaltmasına ve sisteme verilen addır MERNİS.

Kapat