TC ile SSK Hizmet Dökümü

İşçilerin sigorta sorgulama için aldıkları ssk hizmet dökümü bilgilerinde yer alan sigorta bilgileri sayesinde sağlıktan ve ilaç masraflarından ne oranda yararlanabileceğiniz gibi daha bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Tc no kullanarak ssk hizmet dökümü sorgulama için yapılması gerekenler oldukça basittir. Sigortanızın yapılıp yapılmadığını öğrenmek için sigortalı mıyım? sorusunu her yeni işe giren çalışan aklından geçirir. Ya da sene sonu geldiğinde işe giriş çıkış yapılıp yapılmadığını çoğu kişi merak eder. İşte bütün bu işlemler tc ile ssk hizmet dökümü sorgulayarak öğrenilebilir.

Tc ile ssk hizmet dökümü sorgulamanın bir diğer özelliği de toplam ödenmiş sigorta prim sayısıdır. Ödenen prim sayısının toplamına bakarak emeklilik için kaç gününüzün kaldığını ya da ssk prim ile emeklilik hesaplaması yapabilirsiniz.

Hizmet bilgisinde yer alanlar kimlik numarası girilene özeldir. Yani sadece ilgili tc no sahibi kişiyi ilgilendirir. Yani bir başkasının tc kimlik numarasıyla ssk hizmet dökümü alamazsınız. Bunun sebebi ise aynı zamanda bir takım kimlik bilgilerinin de sisteme girilmesi gerektiğidir.

TC ile SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alabilirim?

TC ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

TC ile SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Yapacak olduğumuz bu işin kolay olduğunu belirtmiştim. Öncelikle sayfada yer alan ilgili yere giriş yapıyoruz. Açılan sayfamız sosyal güvenlik kurumunun (eski adıyla sosyal sigortalar kurumu) sorgulama ekranıdır. Burada bizden istenilen bilgileri (tc kimlik numarası, cilt numarası, doğum tarihiniz, nüfusa kayıtlı şehir bilgileriniz) kutulara yazıyoruz ve sorgula butonuna basıyoruz.

Açılan sayfada hizmet bilgisi alanını buluyoruz. Girdiğimizde karşımıza ssk hizmet dökümü bilgilerimiz, ne zaman işe girdiğimiz, adımıza ödenen sigorta primleri, sigortaya bildirilen brüt maaş tutarımız gibi bir çok detaylı bilgi karşımıza geliyor.

İşte tc ile ssk hizmet dökümü almak bu kadar kolay. Sizde 2-3 ayda bir kere de olsa sigortanızı kontrol edin derim.

TC ile SSK Hizmet Dökümü

Bir önceki yazımız olan MEB Sınav Yeri Sorgulama başlıklı makalemizde açık lise sınav yeri, açıköğretim sınav yerleri ve ehliyet sınav yeri öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

ssk hizmet dökümü tc kimlik no ile,SSK DkM,ssk hizmet d k m,ssk hizmet dökümü hesaplama tc kimlik ile,ssk hizmet dkm,ssk hizmet dkm - teledanismanlik,tcilesgkhizmetdökümü,tc den hizmet dökümü,tc den ssk m,tc 24235767590 ssk hımet dökümü,
E-SGM Hizmet Sorgulama Ekranı - SGK

E-HİZMETLER GİRİŞ EKRANI. T.C. YABANCI. Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu © 2014. Güncelleme :21.01.2015.

TC Kimlik No ile SSK SGK hizmet dökümü sorgulama - SAĞLIK

31 Ara 2014 TC kimlik no kullanarak SGK SSK hizmet dökümü belgelerinizi görebilir ve prim günü, emeklilik hesaplama gibi SGK işlemleri yapabilirsiniz.

Prim ve hizmet dökümü sorgulama - Yeni Akit Gazetesi

4 gün önce SSK hizmet dökümü sorgulamasını sitemizden yapabilirsiniz.SSK hizmetlerinin getirdiği bu kolaylıklardan yararlanmak çok kolay.Sadece TC 

SGK Bilgilendiricisi | SGK Sorgulama - Hizmet Dökümü - Emeklilik

TC kimlik, SSK ya da Bağkur numarası ile SGK hizmet dökümü alabilir, provizyon sorgulama yapabilir, bilgilendirici ile emeklilik gününüzü hesaplayabilirsiniz.

TC Kimlik No İle SSK / SGK Hizmet Dökümü ve Prim Sorgulama

18 Ağu 2014 SGK- SSK Sorgulama işlemlerinizi haberimizde kolaylıkla yapabilirsiniz. TC kimlik no ile SGK-SSK Hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır?


TC ile SSK Hizmet Dökümü makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Sınav Sonuçları Sorgulama
MEB Sınav Sonuçları Sorgulama

Meb sınav sonuçları sorgulaması ile açık lise, SBS-PYBS, motorlu taşıt, sürücü adayı sınavları, Aök, AÖL gibi  sınavların sonuçlarını sorgulama öğrenebilirsiniz.

Kapat