Tc ile Banka borç sorgulama

Tc kimlik numarası ile banka borç sorgulama nasıl yapılıyor ?

Merhabalar b en Kamuran Vuruş sizlere şunu sormak istiyorum. Benim bankalara olan borçlarım vardı ve takip etmedim acaba hangi bankadan ne kadar borcum var hacizlik mi durumlar nedir nasıl öğrenebilirim. Bu konuda bilginiz var mı bana bilgi verir misiniz lütfen ?

Saygılarımla K.Vuruş,

 

Selamlar Sayın vuruş, Tc kimlik numaralarını kullanarak malesef şu anda bankalara olan borçlarınızı öğrenmeniz mümkün değil. E devlet sistemini de incelediğimizde bununal ilgili geçerli ve çalışan bir link yada bir çalışma göremiyoruz. En iyisi siz bankaların 444 lü numaralarını arayarak tc kimlik numaranızı vererek borç sorgulaması yapmanız yönünde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tc ile Dul maaşı sorgulama başlıklı makalemizde dul aylığı sorgulama, dul maaşı kimlere verilir ve dul maaşı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

banka borc sorgulama,banka borcu sorgulama,hangi bankaya borcum var,hangi bankaya borcum var nasıl öğrenebilirim,tc ile banka borç sorgulama,hangi bankaya ne kadar borcum var,bankalara borcum varmı nasıl öğrenirim,bankalara borcum var mı,bankalara olan borcumu nasıl öğrenebilirim,bankalara borç sorgulama,
Tc ile Banka borç sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgu kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile Banka borç sorgulama” için 2 yorum

  1. burhan atmaca diyor ki:

    borçumvar mı

  2. huseyın tezcan diyor ki:

    neden kredı vermıyor

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
dul maasi
Tc ile Dul maaşı sorgulama

Dul maaşı sorgulama öğrenme Tc ile Dul kalan kadınlara devlet tarafından verilen bir maaştır. Şartlar yerine getiriliyiyor ise ortalama 2013...

Kapat