Tc ile 4a Hizmet Dökümü

Tc ile 4a hizmet dökümü SGK tarafından verilen ssk sorgulama hizmetidir. Sigortalı olarak çalıştığınız günlerin ssk prim gün sayısını öğrenmenize yarar.

Tc ile 4a hizmet dökümü alma, kimlik no ile 4a hizmet dökümü nasıl alınır, 4a hizmet dökümü sorgulama, 4a hizmet dökümü öğrenme, sgk 4a hizmet dökümü ve daha bir çok konu hakkında detaylı bilgi.

4a hizmet dökümü, şirket çalışanları konfeksiyon çalışanları market çalışanları, gıda sektöründe çalışanlar ve her türlü özel sektör çalışanları ile devlet memuru olarak görev yapan doktor, hemşire, sağlık görevlisi, mühendis, mimar, avukat, tekniker gibi her türlü kadrolu devlet memurlarının aldığı hizmet dökümüdür.

4a hizmet dökümünde yer alan bilgiler birinci dereceden tc kimlik numarası sahibine aittir. Tc ile 4a hizmet dökümü aldığınızda işveren tarafından ödenen brüt maaş miktarınızı, o ay ki ssk sigorta gün sayınızı, toplam ssk sigorta prim gün sayısını, ilk işe giriş tarihi (sigorta yapılan ilk tarih) gibi temel bilgilere ulaşırsınız.

tc_ile_4a_hizmet_dokumu

TC ile 4a Hizmet Dökümü

Tc ile 4a hizmet dökümü almak için şu bilgileri girmeniz yeterlidir;

  • Tc kimlik no
  • Kimlik cilt no
  • Doğum tarihi
  • Doğrulama kodu.

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra sorgula ya tıklayarak SGK ana paneline gireceksiniz. 4a hizmet dökümünüzü sağ blogdaki hizmet bilgisi 4a yazılı kısma girerek alabilirsiniz.

Tc ile 4a hizmet dökümü almak için aşağıdaki bağlantıya girmeniz yeterlidir.

Tc ile 4a Hizmet Dökümü

Bir önceki yazımız olan SSK Prim Sorgulama başlıklı makalemizde Hizmet Dökümü, Sigorta Sorgulama ve SSK hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

TC İle 4A Hizmet Dökümü,sgk hizmet sorgulama tc ile,4a hizmet dökümü tc ile sorgulama,ssk 4a hizmet dökümü tc ile,sgk gün sorgulama tc ile,tc sorgula,tc ile 4a hizmet dökümü sorgulama,tc ile ssk sorgulama 4a,sigorta hizmet dökümü tc ile,tc ile sigorta hizmet dökümü,
Tc ile 4a Hizmet Dökümü makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile 4a Hizmet Dökümü” için 2 yorum

  1. Tayfun diyor ki:

    tc ile 4a hizmet dökümü almak gerçekten de kolaymış.

  2. Melis diyor ki:

    yazınızda tc ile 4a hizmet dökümünü yeni işe başlayanlar sorgulayamaz demişsiniz. Peki ne zaman 4a hzimet dökümü alabilirim?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ssk_prim_sorgulama
SSK Prim Sorgulama

SSK'ya yatırılan primlerinizin gün sayısını hizmet dökümü şeklinde öğrenmek için SSK Prim Sorgulama işlemini TC kimlik no ile kolayca yapabilirsiniz.

Kapat