TC Hizmet Dökümü

Tc hizmet dökümü sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alabildikleri ssk hizmet dökümüdür. SGK sorgulaması yapıldığında bu döküm alınır.

İlk önce Tc kimlik no ile sisteme giriş yapıyorsunuz. Daha sonra tc kimlik numarası ve diğer bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girip sorgula butonuna basıyorsunuz. Açılan ekran sizin sigorta secerenizin olduğu ekrandır. Bu ekranın sağ alanındaki hizmet bilgisi sütununa tıklayıp hizmet bilgisi 4a dediğinizde karşınıza ssk hizmet dökümünüz çıkıyor.

TC Hizmet Dökümü

TC Hizmet Dökümü

Öğrenmek istediğiniz bilginin maiyeti ne olursa olsun sgk sorgulaması yaptığınız alandaki bilgileri şifresiz olarak edinebilirsiniz. Bu bilgiler sadece kişiye özeldir ve üçüncü kişileri asla bağlamaz.

Buna ek olarak tc no bilgilerini girdiğiniz için kişisel pc üzerinden tc hizmet dökümü almanızı tavsiye ediyorum. Malumunuz bu bilgiler önemli bilgilerdir kötü niyetli kişilerin eline geçtiğinde üzücü sorunlar yaratabilir.

Tc hizmet dökümü sorguladığınızda sigorta başlangıç tarihini öğrenebilir, ne kadar sigortalı olduğunuz hakkında bilgi alabilir, 1 ayın kaç gününü ssklı olarak geçirdiğinizi görebilir ve uygulamanın size sunduğu bütün sorgulama hakkını kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Emeklilik hesaplama yapmak istediğinizde de baz alınacak temel bilgiler tc hizmet dökümünde yer alan ssk prim gün sayılarıdır. Bu sayılarla birlikte ilk ssk işe giriş tarihi, varsa askerlik borçlanması vs. bilgiler üzerinden emekli olmaya kaç gün kaldığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

TC Hizmet Dökümü

Bir önceki yazımız olan e-SSK Hizmet Dökümü başlıklı makalemizde Hizmet Dökümü, mobil ssk hizmet dökümü ve SGK Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

tcden sigorta hizmet dökümü,
TC Hizmet Dökümü makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“TC Hizmet Dökümü” için 1 yorum

  1. ramazan kulaber diyor ki:

    banka borc sorgulma

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
e-SSK Hizmet Dökümü
e-SSK Hizmet Dökümü

Mobil cihazınla e ssk hizmet dökümü sorgulama yapabileceğini biliyor muydun? Cep telefonuyla ssk hizmet dökümü nasıl alınır birlikte bakalım.

Kapat