Ssk Sorgulama Tc No ile

Şifresiz olarak ssk SGK hizmet dökümü sorgulama tc no ile mümkün

Şifresiz olarak sizler tc kimlik numaralarınızı kullanarak tabiki sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. BURADAKİ konuda daha önceden bu işlemin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Bir kez daha sizlere yardımcı olmak adına şifresiz ssk sorgulama işlemi nasıl yapılıyor anlatalım.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor.

TC ile ssk dokumu

Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızıgösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlıolarak çalışıyor

Şifresiz ssk sorgulama tc no ile

E devlet sistemi üzerinden ssk sorgulamak isteyen arkadaşlarımız lütfen  EDEVLET SSK SORGULAMA Konusuna baksınlar.

Bir önceki yazımız olan Şifresiz ssk borç sorgulama başlıklı makalemizde geçmiş dönem ssk borçları sorgulama, ssk borç öğrenme ve ssk borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

ssk no sorgulama,ssk hizmet sorgulama TC NO İLE,tc kimlik no ile şifresiz işlemler,
Ssk Sorgulama Tc No ile makalesi Ana Sayfa, SSK kategorisinde yayınlanmaktadır.

Yazı, yorumlara kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
eneklilik
Ben ne zaman emekli olabilirim

SSK Ne zaman emekli olurum olabilirim sorgula ile birlikte sorgulama tablosu hakkında bilgiler Sitemize ulaşan Sedat Kışoğlu " Ben ne...

Kapat