SSK Hizmet Dökümü Şifresiz

SSK hizmet dökümünü şifresiz TC ile öğrenebilirsiniz. Ssk sorgulama yaparken ve Ssk hizmet dökümü alırken dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı falan yoktur.

Aşağıdaki bağlantıya girip kimlik bilgisini girince tc ile ssk hizmet dökümünü şifresiz almış olursunuz. Bu işlem size zaman kazandırır ve uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından sağlanan bu hizmet vatandaş olarak beni de mutlu ediyor çünkü şifreyle uğraşma derdi yok.

Şifresiz ssk hizmet dökümü sorgulaması yaptığınızda aynı zamanda rapor parası, emeklilik sorgulama, emeklilik hesaplaması gibi konular hakkında da bilgi alabilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü Şifresiz

SSK Hizmet Dökümü Şifresiz

Sosyal Sigortalar Kurumu SSK hizmetlerini her geçen gün daha da artırıyor. Bu sayede vatandaş hem internetten hemde birimlerde beklemekten kurtulmuş oluyor.

Bilginiz olması açısından söylüyorum. SSK hizmet dökümü sorgularken ssk sicil numaranızı da kullanabilirsiniz. Çoğu vatandaş ssk sicil no’yu ezberinde bilmediği için bu yöntemi kullanmamaktadır. Zaten TC kimlik numarası varken ssk sicil numarasına da gerek yok.

Ssk hizmet dökümünü şifresiz olarak almak için aşağıdaki sayfaya giriş yapmanız ve tc kimlik numaranızı girmeniz kafidir. Açılan sayfanın sağ köşesinde hizmet dökümü 4a ve hizmet dökümü 4b yazılı yere girerek ssk hizmet dökümü şifresiz alma işlemini tamamlamış olursunuz. Gerisi size kalmış, ister yazıcıdan çıktı olarak alırsınız isterseniz de ssk prim gün sayısını kontrol edip çıkarsınız.

Bir önemli uyarı da, başka bir bilgisayardan internete bağlanıyorsanız, ssk hizmet dökümü sorgulama yaptıktan sonra güvenli çıkış yaparak siteden ayrılınız.

SSK Hizmet Dökümü Şifresiz

Bir önceki yazımız olan TC ile Rapor Parası Sorgulama başlıklı makalemizde Rapor Parası, rapor parası kaç para ve rapor parası nezaman yatar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

ssk hizmet dökümü şifresiz,ssk hizmet dökümü şifresiz tc ile sorgulama,ssk hizmet dökümü şifresiz sorgulama,şifresiz ssk hizmet dökümü sorgulama,ssk hizmet dökümü şifresiz tc no ile,ssk hizmet dökümü tc numarası ile,ssk hizmet dökümü sorgulama şifresiz,ssk gün dökümü sorgulama şifresiz,hizmet dökümü şifresiz,şifresiz ssk sorgulama hizmet dökümü,
SSK Hizmet Dökümü Şifresiz makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“SSK Hizmet Dökümü Şifresiz” için 4 yorum

 1. osman cakmak diyor ki:

  sıgorta son yatım tarıhı

  • admin diyor ki:

   Merhaba Osman bey, sigortanızın son yatırılış tarihini sayfamızdaki bağlantıya girerek öğrenebilirsiniz. Şayet son aya ait (örnek; ağustos ayında temmuz ayının sigorta priminin yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorsanız) ssk hizmet dökümü aldığınızda Temmuz ayının ssk priminin yatmadığını görürsünüz. Bunun sebebi sisteme geç işlenmesidir.
   Saygılar.

 2. melahat gümüşçü diyor ki:

  ssk sorgulamayla ssk hizmet dökümü aynı şeyler mi? bir de şifresiz demişsiniz, şifreli nasıl sorgulama yapılıyor?

  • admin diyor ki:

   Aynı işlem Melahat hanım. SGK sorgulaması olarak da geçmektedir. Şifresiz ssk hizmet dökümü denilen olay tc kimlik no ile yapılandır. Bir de e-devlet sistemiyle ssk hizmet dökümü almak var, bunun içinde e devlet şifresi almak gerekiyor.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
11 bin 747 Kişiye KEY Ödemeleri
11 bin 747 Kişiye KEY Ödemeleri

Daha önce 2013 yılı için 5.000 kişinin KEY parası alacağını duyurmuştuk. Yeni rakamla 11.747 kişi key ödemeleri alacak.

Kapat