SRC Belgesi Sorgulama

SRC belgesi sınavlarına girdiniz ve başarı gösterdiyseniz src belgesi çıktı mı son durum nedir şeklinde e devlet src belgesi sorgulama yapabilirsiniz.

Günümüz Türkiyesinde kamyon vb. araç kullanmak için src belgesine sahip olmak gerekiyor. Ehliyetinizin olması tek başına yeterli değil. Src olmadan sürmeye çalışanlar ise ağır cezalarla karşı karşıya geliyor. Bu trafik cezaları değişik boyutlarda olduğu gibi insanın canını yakıyor.

SRC Sorgulama

SRC Sorgulama

Trafikte cezalı duruma düşmemek için şoförler src belgesi sınavına girmek zorundalar. Src sınavında başarılı olanlar src sınav sonuçları açıklandığında sınav sonuçlarını öğrenirler ve ona göre işlemlerini yaparlar.

Şoförseniz Src belgesiz yola çıkmayın derim. Cezalar ağır ve kazancınız da ceza ödemeye gitmesin.

2013 yılının son src sınavı aralık ayında yapılacak. Geç kalmadan src sınav başvurusunu yapın ve sınava girin. Src belgesi alıp yolunuza devam edin.

Bu arada hatırlatmakta fayda var src sorgulama tc no ile yapılmamakta. E devlet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Haliyle e devlet şifresi almış olmalısınız.

Sayfadaki ilgili alana giriş yaptıktan sonra tc ile src sorgulama yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yolunuz ve bahtınız açık olsun.

SRC Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Plaka ile Araç Borç Sorgulama başlıklı makalemizde araç bilgileri sorgulama, araç borç sorgulama ve plaka ile araç bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

src belgesi sorgulama,tc kimlik no ile src sorgulama,tc kimlik no ile src belgesi sorgulama,trafik src sorgulama,src belgesi sorgulama tc no ile,src sorgulama tc kimlik ile,src sorgula,src sınav sonuçları tc sorgulama,tc ile src sınavı sorgulama,tc no ile src sınav sonuçları,
SRC Belgesi Sorgulama makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“SRC Belgesi Sorgulama” için 2 yorum

  1. Bilal diyor ki:

    src sorgulama e devletle nasıl yapılıyor. edevlet şifrem var ama bulamadım.

  2. Nihat Aslan diyor ki:

    SRC sınav sonuçlarını öğrenebilirmiyim?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Öğretmen Atamaları Kontenjan Dağılımı
2013 Öğretmen Atamaları Kontenjan Dağılımı

2 Eylül 2013 tarihi itibariyle öğretmen atamaları başlıyor. 40 bin öğretmenin atanacağı dönemde kontenjan atama çizelgesi ve bilgileri öğretmenlerimiz için...

Kapat