Sigorta Gün Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sgk ve Ssk’lı çalışanların sigorta sorgulaması gün bazında yapılır. Sigortalı olarak işte geçirilen sürelerin toplam tutarının nasıl sorgulandığını öğrenelim.

İş hayatında sigorta primlerini ödeyenler sıklıkla kaç gün prim ödediklerini kontrol ederler. Bunun yanısıra ssk gün sorgulamasıyla emeklilik hesaplaması da yapılabilir olduğu için ayrı bir önem taşır.

Sgk gün sorgulama aynı zamanda ssk gün sorgulama olarak da bilinir. İsim karışıklığına aldırış etmeyin. Çünkü ssk sigorta gün sorgulamak için giriş yaptığınızda sistem sizi tc no ile tanır ve sizin ssk/sgk gün sorgulama sayfanızı açar.

Sigorta gün sorgulamak için tc kimlik no bilgilerini biliyor olmanız yeterlidir. Sayfamızda yer alan giriş alanına tıkladığınızda sgk’nın sigorta sorgulama sayfasına bağlanırsınız. Bu sayfaya geldiğinizde sizden bir takım bilgiler istrnir. By bilgiler kimliğiniz de yer alan temel bilgileri kapsar.

Bilgiler gösterilen yerlere doğru bir şekilde girilip yeni ekranın açılması beklenir.

Yeni sayfa açıldığında sigorta hizmet bilgisi kısmına girip sigorta dökümünüze ulaşır ve bilgileri incelersiniz. Buradaki bilgiler sizin sigortalı olarak çalıştığınız dönemleri kapsar ve en altta toplam sgk ssk sigorta gün sayısı yer alır. Böylelikle şifreye gerek duymadan sigorta prim sorgulama sonuçlarına ulaşmış olursunuz.

Sigorta Gün Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Genel Sağlık Sigortası (GSS) Borç Sildirme başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası, GSS ve GSS Borç Sildirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

sigorta gn sorgulama,sigorta günlerini öğrenme,memur gn sorgulama nasl yaplr,sigortam ödeniyormu çalıştığım günlerin primleri yatırılıyormu,
SSK Prim Borcu Sorgulama ve Hizmet Dökümü Nasıl Alınır

SSK Sigorta Sorgulama nasıl yapılır? (SSK Sigorta sorgulama ekranı giriş) sigortam ödeniyormu çalıştığım günlerin primleri yatırılıyormu? sigortam yapıldı mı?

SGK HİZMET DÖKÜMÜ | TIKLA !, Şifresiz,TC İle Prim Gün Sorgula

SGK Hizmet Dökümü almak ve çalıştığınız gün sayısı ile sgk prim gün sayınızı . yani 657 sayılı Devlet Memurları hizmet bilgisi sorgulama işlemi nasıl yapılır?

SGK Sorgulama TC ile | SGK, e-Devlet, SGK Sorgulama, Hizmet

T.C Kimlik NO ile Nasıl Sorgulama Yapılır ? sigorta ilk işe giriş tarihim 1989 yılında olmasına rağmen(15 gün) ancak e-devlet sisteminde sorguladığımda bu 

E-SGM Hizmet Sorgulama Ekranı - SGK

E-HİZMETLER GİRİŞ EKRANI. T.C. YABANCI. Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu © 2014. Güncelleme :21.01.2015.

SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz olarak esgm sayfasından sgk gün sorgulama hizmet dökümü prim bilgileri . Askerlik borçlanması nasıl yapılır, kimler SGK askerlik borçlanması yapabi.


Sigorta Gün Sorgulama Nasıl Yapılır? makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Öğretmen Maaşları
2014 Zamlı Öğretmen Maaşları

2014 yılında öğretmenlerin alacakları maaş miktarı açıklandı. Memur zamlarıyla birlikte bekar ve evli öğretmenlerin maaşlarını MEB Bakanı Nabi Avcı açıkladı.

Kapat