Şifresiz Hizmet Dökümü

Hizmet dökümünüzü şifresiz ve kolayca görüntüleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Sosyal Sigortalar Kurumu’ndan (SSK) Sosyal Sigortalar Kurumu’na (SGK) geçişinde E-Devlet sistemiyle entegre olan hizmet dökümü işlemleri, SGK’nın fazlasıyla başını ağrıtmıştı. E-Devlet sistemi teoride her ne kadar mükemmel gibi görünse de, sitedeki donmalar ve uzun süren beklemeler tipik SSK kuyruklarından farksız hale gelmişti. Sosyal Güvenlik Kurumu başlangıçta E-Devlet’e entegre olan SSK işlemleri sistemini tekrardan bağımsız olarak kendi web sitesinde yayınlamaya başladı ve böylece hem şifre alımı ve kullanımı konusunda vatandaşa eziyet olan hem de sürekli donan e-devlet kapısı sitesinde zaman harcamaktan hak sahiplerini kurtardı.

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bilindiği üzere devletin en yoğun olarak vatandaşa ulaştığı ve işlem yapılmasına imkan sağladığı web sitesine sahip. Hal böyle olunca SGK yönetimi de boş durmadı ve e-hizmetler adı altında vatandaşın Sosyal Güvenlik Kurumu bağlı birimlerine gelmesi yerine online olarak kolayca e-hizmetler sistemi üzerinden işlemlerini yapmasının altyapısını sağladı. Yapılan bu işlemler esas itibariyle vatandaşın ömrüne ömür kattı da denilebilir. Çünkü e-devlet  e-hizmetler işlemlerinden önce Sosyal Güvenlik Kurumu’nda saatlerce sıra beklemek ve çoğunlukla da işlerini yapamadan geri gitmek sık görülen bir olaydı.

 

Sosyal Güvenlik Kurumu, SSK Hizmet Dökümü Şifresiz olarak öğrenmek ve çıktısını alabilmenize imkan sağlıyor. SSK Şifresiz 4A Hizmet Dökümü, SSK Şifresiz 4B Hizmet Dökümü ve SSK Şifresiz 4C Hizmet Dökümünüzü aşağıdaki sayfalardan detaylıca bilgilenerek alabilirsiniz.

 

Bu Makalede Cevabını Bulabileceğiniz Bazı Sorular:  sgk hizmet dökümü şifresiz, 4 a hizmet dökümü şifresiz, a4 hizmet dökümü şifresiz, şifresiz hizmet dökümü alma, şifresiz e hizmet dökümü, sgk şifresiz hizmet, 4c hizmet dökümü şifresiZ, şifresiz hizmet döküm, şifresiz sigorta dökümü, hizmet dökümü şifresiz sgk, sgk e devlet hizmet dökümü, sgk hizmet dökümü e devlet, e sgk döküm, e hizmet dökümü sgk, e sgk dökümÜ, ssk e devlet sgk hizmet dökümü, e sgk hizmet döküm, sgk e döküm, e sgk hizmet dokumu, sgk e sorgu.

 

ŞİFRESİZ 4A Hizmet Dökümü Almak İçin Buraya Bakınız.

ŞİFRESİZ 4B Hizmet Dökümü Almak İçin Buraya Bakınız.

ŞİFRESİZ 4C Hizmet Dökümü Almak İçin Buraya Bakınız.

ŞİFRESİZ 4D Hizmet Dökümü Almak İçin Buraya Bakınız.

Bir önceki yazımız olan Malullük Maaşı Neden Kesilir? başlıklı makalemizde BağKur, BağKur Malullük Maaşı ve E-Kesenek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

şifresiz hizmet dökümü,e ssk hizmet dökümü şifresiz,sgke devlet a4hizmet,şifresiz hizmet dökümü almak istiyorum,şifresiz tcden hizmet dökümü,
Şifresiz Hizmet Dökümü makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Şifresiz Hizmet Dökümü” için 8 yorum

 1. hamit serter diyor ki:

  4b hizmet dökümü de buradan alınabiliyor mu?

 2. Berika Aslan diyor ki:

  Şifresiz hizmet dökümü hakkında doğru bilgi veren bir yeri buldum nihayet. Giriyorum bi siteye, o sayfadan o sayfaya atıyor, sürekli dolandırıyor.
  Teşekkür ediyorum sizlere, adresinizi de kayıt edeceğim, şifresiz hizmet dökümü haricinde diğer konular hakkında da detaylı bilgiler ve haberler eklemenizi rica ediyorum.

 3. Recep Çatak diyor ki:

  nihayet ssk 4d hizmet dökümüyle ilgili bir içerik bulabildim. teşekkürler bilgilendirmeleriniz için.

 4. emin arsan diyor ki:

  şifresiz hizmet dökümüyle emeklilik hesaplaması nasıl yapılır?

 5. leman diyor ki:

  nisan 2013 de yeni bir işe başladım fakat hizmet dökümünde işe girişim ve sigortam görülmüyor. hizmet dökümü görmememin sebebi ne olabilir?

  • Emrah diyor ki:

   Merhaba, sorum sgk hizmet döküm ile ilgili değil. Ben yurtdışında yaşıyorum ama Türkiyeden emekli olmak istiyorum. Bunu nasıl yapmam mümkün?

 6. zeliha yılmaz diyor ki:

  4a’lı işe başladım Nisan ayında ve hala sigortam görülmüyor. şifresiz hizmet dökümü alabilmek için işe başladıktan sonra ne kadar vakit geçmesi gerekiyor?

 7. Seher diyor ki:

  1988 yılında sigortalı çalışmaya başladım. Şifresiz hizmet dökümü almak istiyorum.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Şifresiz 4A Hizmet Dökümü
Şifresiz 4A Hizmet Dökümü

Yeni Sosyal Güvenlik Kanunu'na göre eskiden SSK'lı olarak tanımlanan çalışanlar artık 4A'lı olarak adlandırılıyor. Peki nedir bu 4A'lılar?

Kapat