Rapor Parası Sorgulama

SSK, SGK ‘dan alacak olduğunuz rapor parası sorgulama için tc kimlik numarasıyla sisteme girmeniz yeterlidir. SGK Rapor parası sorgulamak oldukça basittir. Gelin birlikte bu basit sorgulama işlemini birlikte yapalım.

rapor_parasi_sorgulama

Rapor Parası Sorgulama

Öncelikle geçmiş olsun, eğer rapor parası sorguluyorsanız bir rahatsızlık geçirdiniz demektir. Umuyoruz ki ciddi birşeyiniz yoktur. Ya da bir tanıdığa bakacaktım misali başka birisinin rapor parasını öğrenmek istiyorsunuzdur. Farketmez.

Öncelikle yapacak olduğumuz işlem aşağıdaki bağlantıya girerek sorgulama ekranına ulaşmak. İş görmezlik raporu parası olarak söylenen rapor parası işlemini yapmak için tc kimlik nonuzu ekrandaki istenen yere girin. Ardından kimlik cilt numarası, doğum tarihini girin ve gördüğünüz rakam ve harfleri kutucuğa yazın.

Bütün bu bilgileri girdikten sonra açılan sayfadaki iş görmezlik ödeneği kısmına girerek rapor paranızın ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Rapor Parası Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Rapor Parası başlıklı makalemizde hamile rapor parası, iş görmezlik belgesi ve Rapor Parası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

rapor parası sorgulama,tc no ile rapor paras sorgulama,
SGK SSK rapor parası sorgulama ve doğum raporu parası işlemleri

15 Eki 2014 SGK RAPOR PARASI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ! İŞ GÖREMEZLİK ÖDENEĞİ ALMA. İş göremezlik ödeneği; geçici iş görmemezlik 

Sgk Rapor Parası Sorgulama | Ssk Hizmet Dökümü | Şifresiz Ssk

SGK rapor parası sorgulama işlemini yani iş göremezlik ödemesini online olarak internet sayesinde kuruma gitmeden sorgulayabilmekteyiz.

SGK Ödeme ve Rapor Parası Sorgulama - SSK Emekli

rapor parası nasıl alınır,rapor parası yattımı,rapor parası hesaplama,rapor parası sorgulama e devlet.

SSK RAPOR PARASI SORGULAMA | SSK | SGK | Sorgulama

SSK rapor parası sorgulama hakkında açıklayıcı bir yazı.

Rapor Parası Sorgulama - SGK

Rapor Parası Sorgulama, SGK Rapor Parası Sorgulama, Ziraat Bankası Rapor Parası Sorgulama işlemlerinizi takip edebileceğiniz uygulamalar hakkında 


Rapor Parası Sorgulama makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Rapor Parası Sorgulama” için 2 yorum

  1. hakkıçetin diyor ki:

    5 nisanda amiliyat oldum 14 mayısta roporum biti sgkda kaç para alacagım

  2. uğur imamlı diyor ki:

    benim işaret parmagım koptu 10 bialdım 5 gün bi aldım 10 bialdım 25 günlük raporum var sgk da ne kadar alırım raporum iş kazası

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
rapor_parasi_hesaplama
Rapor Parası Hesaplama

SSK/SGK rapor parası alacaksınız ama kaç para alacağınızı hesaplamak istiyorsunuz. Rapor parası hesaplama tablolarıyla sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Kapat