Plaka ile Araç Kasko Sorgulama

Plakadan arabanın kasko bilgilerini sorgulama yapmak istiyorsan tramer sorgu ile gerçekleştirebilirsin.

Araç kasko bilgilerini plaka no ile öğrenme imkanına sahip olmak güzel olay. Özellikle de ikinci el otomobil alımında kasko bilgileri önemlidir. Ne de olsa dünyanın parası ödeniyor ve araç alacak olan kişi de bu ek masrafın altına girmek istemiyor. Burada genel olarak alan da veren de razı oluyor.

Plaka ile Araç Kasko Sorgulama

Plaka ile Araç Kasko Sorgulama

Günümüzde bir otomobile arabaya ait kasko bilgilerini plaka ile araç kaskosu sorgulama yaparak bilgilenmek mümkün. İnternetten sorgulama yapıldığında tramer sayfasına girilir ve istenen bilgiler yazıldıktan sonra istenen sorgulama ekranına ulaşılıp aranan bilgiye ulaşılır.

Araç ve trafik konularında bir çok işlem artık tramer üzerinden yapılmakta ve vatandaş bu bilgilere ulaşmakta. Eskiden trafuk bürolarında çekilen çileler de son bulmakta.

Plaka ile araç kasko sorgulama uygulamasına erişim için sayfadaki alana giriş yapın ve kullanıcı adı ve kullanıcı kodu bilgilerini yazın. Eğer kullanıcı adınız yoksa kayıt olmak istiyorum alanından kayıt olabilirsiniz.

http://www.tramer.org.tr/tramer/logonScrn.mxx

Bir önceki yazımız olan Plaka ile Araç Borç Sorgulama başlıklı makalemizde araç bilgileri sorgulama, araç borç sorgulama ve plaka ile araç bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

plakadan kasko sorgulama,tramer kasko sorgulama,kasko sorgulama plaka ile,Kasko Sorgulama Plakadan,
Plaka ile Araç Kasko Sorgulama makalesi Ana Sayfa ve Sorgu ve Trafik kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
SRC Sorgulama
SRC Belgesi Sorgulama

SRC belgesi sınavlarına girdiniz ve başarı gösterdiyseniz src belgesi çıktı mı son durum nedir şeklinde e devlet src belgesi sorgulama...

Kapat