Mesajla Emekli Maaşı Sorgulama

Mesajla emekli aylığınızın yatıp yatmadığını öğrenebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), dijital dünyaya kendini adapte etmeyi sürdürürken, mobil hizmet teknolojilerini de en uygun şekilde kullanmaya başladı. Hal böyleyken hak sahipleri almak istedikleri hizmete bir kaç sms ile ulaşma şansını yakaladı.

SMS ile SGK sorgulama, hesaplama ve öğrenme işlemlerini anlattığımız bu ikinci makalemizde emeklilik aylığı sorgulama, öğrenme konusunda detaylı bilgi sağlayıp sizlerin SSK emeklilik hizmetleri sorgulamalarında yardımcısı olacağız.

5502 SGM Mesaj Hattı‘nın bir çok SGK işlemlerini yapmaya olanak sağladığını bir önceki Mesajla SGK Prim Öğrenme makalemizde belirtmiştik. SGK’nın bu yenilenmesinde emekliler de unutulmadı ve yeni emekli olacak olanlarla emeklilerin en çok merak ettikleri konu olan Emekli Aylığı yattı mı? Emekli Maaşı Yatmadı mı? sorularına en kısa yoldan cevap bulmanızı sağlayacağız.

Aşağıdaki görselde yazanları sms ile uyguladığınızda emekli aylığınızın ödenip ödenmediğini cep telefonunuza gelecek olan mesajla öğrenebilirsiniz.

SSK-SGK-Emekli-Aylığım-Ödeniyor-mu

TCNoSorgulama.com olarak sizlere hayırlı emeklilikler diliyoruz.

Bu Makalede Cevabını Bulabileceğiniz Sorular: Mesajla Emeklilik Sorgulama, SMS ile Emeklilik Sorgulama, Emekli Maaşım Yattı mı? Cep Telefonundan Emekli Maaşı Sorgulama, Mesajla Emekli Maaşı Öğrenme, Emekli Aylığı SMS ile Öğrenme, 5502, Mesaj SGK 5502 Emeklilik Sorgulama.

Bir önceki yazımız olan Mesajla SGK Prim Öğrenme başlıklı makalemizde Mesajla Prim Sorgulama, Mesajla SGK Öğrenme ve Mesajla SSK Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

emekli maaşım yattımı,emekli maaşım yattımı sorgulama,ssk emeklİ maasi sorgulama tc kimlik no ile,sgk emekli maasi sorgulama tc kimlik no ile,emekli maaşı sorgulama t c kimlik ile,emekli maaşı sorgulama tc kimlik no ile,emekli maaşı yatıp yatmadığını sorgulama,emekli maaşım ne kadar yattı,emekli maaşları yattımı,emekli maaşım bankaya yattımı,
Mesajla Emekli Maaşı Sorgulama makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Mesajla Emekli Maaşı Sorgulama” için 5 yorum

 1. […] SMS Mesajla Emeklilik Maaşını Sorgulamak İçin Buraya Bakabilirsiniz. […]

 2. emine yurdan diyor ki:

  mesajla erken emeklilik sorulabiliyor mu

 3. Ercan Yurdan diyor ki:

  mesaj gönderdim hatalı dedi. Yeni emekli oldum ondanmıdır.
  yoksa emeklilik maaşı maaş bağlandıktan sonra mı öğreniiir

 4. cafer kamışlı diyor ki:

  mesajla emeklilik maaşı sorgulamak için kaç para alıyorlar?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
SGK-SSK-Adıma-En-Son-Ne-Kadar-Prim-Yatırıldı
Mesajla SGK Prim Öğrenme

Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) çağın gerekliliği olan interneti en aktif şekilde kullanan devlet kurumlarından biri olma özelliğini taşıyor.

Kapat