GSS Borç Sorgulama

GSS Borç Sorgulama işlemini TC ile yapabilir, cezalı duruma düşmemek için GSS borç öğrenme ile sonucu öğrenebilirsiniz. GSS Prim borç sorgulama ve gss öğrenme.

Bir çok kişinin genel itibariyle GSS hakkında detaylı bilgi sahibi olmaması sebebiyle cezai durumlarda oluşmaktadır. Cezalı duruma düşmemek sitemizdeki bağlantıyı kullanarak GSS Borç Sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, yaptırılan gelir testi sonucunda kişinin gelirleri asgari ücretin 3’de 1 oranından yüksek ise sağlık, hastane ve sigorta hizmetlerinden faydalanabilmek için prim ödemeleri gerekiyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından, 1 ocak 2012 tarihi itibari ile Genel Sağlık Sigortası (GSS) uygulamasını işleme geçirmişti. Genel Sağlık Sigortası (GSS) sebebiyle yapılan gelir testi sonucunda gelirleri belirlenen oranın üstünde olanlar prim ödemekle yükümlüler.

GSS prim borcu sorgulama işlemi yapmak için giriş yaptığınızda sizden aşağıdaki bilgilerden herhangi birini istemektedir.

 • TC Kimlik No ile GSS Prim Borcu Sorgulama
 • Vergi Kimlik No ile GSS Prim Borcu Sorgulama
 • SSK Sicil No ile GSS Prim Borcu Sorgulama

Vergi numaranızı ya da SSK Sicil numaranızı hatırlamıyorsanız TC ile GSS Prim Borcu Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. TC ile GSS borç sorgulama yapmak için kimlik numaranızı girin ve açılır menüdeki 07. GSS Prim-13 seçeneğini tıklayın. Doğrulama kodunu girip sorgulamaya basmanız durumunda var ise GSS prim borcunuzu öğreneceksiniz.

GSS Prim Borç Sorgulama

Bir önceki yazımız olan SGK SSK Rapor Parası Sorgulama başlıklı makalemizde E Devlet, ne kadar rapor parası alırım ve Rapor Parası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

gss borç sorgulama,gss borç sorgulama tc kimlik no ile,gss borcu sorgulama,gss prim borcu sorgulama,sgk borç sorgulama tc ile,genel sağlık sigortası sorgulama tc ile,gss borç ögrenme,ssk borç sorgulama tc ile,gss borç sorgulama tc ile,gss borç sorgulama tc,
SGK SSK Prim Sorgulama Hizmet Dökümü Alma İşlemleri ve GSS

14 Ara 2014 Haberimizde ise GSS Borcunun Ne olduğunu, prim gün sayınızı ve hizmet dökümlerinizi alabilirsiniz. Bu sorgulama işlemlerini sağlamak 

TC kimlik no ile GSS borcu öğren sorgula - TGRT Haber

18 Şub 2014 2014 GSS Borç Sorgulama Sistemi -13 Şubat Genel Sağlık Sigortası Borcu Öğren Sorgula! Ziraat sgk.gen.tr SSK Hizmet Dökümü sorgulama 

Genel Sağlık Sigortası ( GSS) Borç Ödeme ve Sorgulama - SSK

gss döküm,gss sorgulama ,GSS borç, gss borç sorgulama, genel sağlık sigortası.

Genel Sağlık Sigortası Sorgulama - Borç Sorgulama (GSS) / e

Genel Sağlık Sigortası primi sorgulama, borç sorgulama, internet üzerinden online Genel Sağlık Sigortası primi ödeme.

GSS Borç Sorgulama - Hizmet | Dökümü

4 Ağu 2013 İnternet üzerinden GSS borç sorgulama işleminizi yani genel sağlık sigortası kapsamında borcunuzun olup olmadığını kolay bir şekilde 


GSS Borç Sorgulama makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“GSS Borç Sorgulama” için 5 yorum

 1. Belgin diyor ki:

  gss borç sorgulamanın bu kadar basit olduğunu bilmiyordum. teşekkürler bilgilendirme için.

  • admin diyor ki:

   Genel sağlık sigortası sorgulama işlemini kolaylıkla yapmanız bizim için önemli.
   Biz teşekkür ederiz Belgin hanım.

 2. bahar altınterim diyor ki:

  ben gss borcumu sorgulayamıyorum neden olmuyor yardımcı olurmusunuz

  • admin diyor ki:

   Merhaba Bahar Hanım, GSS borcunuz olmayabilir. Bununla birlikte 22:00 – 02:00 saatleri arasında sorgu yapılamamakta.
   Eğer genel sağlık sigortası borcunuz olduğunu düşünüyorsanız ve sorgulama yapamıyorsanız mutlaka SGK birimlerine başvurun.

 3. kemal gölbaş diyor ki:

  gss sorgulama

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
sgk_sorgulama
SGK Sorgulama

SGK Sorgulama yapmak için TC kimlik numaranızı bilmeniz yeterlidir. Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, yenilenen sisteminde e-devlet sisteminden ayrı olarak TC...

Kapat