Emeklilere Banka Promosyon Zammı

Emeklilere banka promosyonu ödenmesi konusundaki çalışmalar yavaş yavaş kesinlik kazanıyor.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik konunun takipçisi.

Emeklilere promosyon parasının verilmesi konusu toplu görüşmede ele alınmıştı. Bu konuyla ilgili somut adımlar da atılmaya başlandı. Emekli vatandaşlar için bir nevi ek zam olacak olan promosyon zammıyla ilgili Bakan Çelik şunları söyledi;  “Şu anda ilgili kurumlarımız, bankaların genel müdürlükleri ile irtibatlarını sürdürüyor. Sorunun çözümü konusunda kararlılığımız var. İnşallah kısa sürede bu sorun çözülür.”

Konu çözüme kavuştuğu zaman emeklilerin alacağı maaşın %60’ına kadar promosyon parası ödenebiliyor. Kabaca bir kesap yapmak gerekirse, 1.000 TL maaş alan bir emekli 600 TL’de promosyon zammı alabiliyor.

Emekliler banka promosyon zammını takipçisi olsalar iyi olur diye düşünüyoruz.

Tüm çalışanlara ve emeklilere iyi günler.

Bir önceki yazımız olan SGK Hizmet Dökümü başlıklı makalemizde Hizmet Dökümü, SGK ve sgk dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

EMEKLİLERE EK ZAM YADA PROMOSYON VARMI 2105 DE,emeklilere yapılan pıromasıyon zamı,
emekli maas son dakika haberleri ve emekli maas güncel haberler

4 Tem 2013 Bankalar emekliye promosyon verebilmek için SGK'ya 'Emekli Yılın ikinci yarısında emekli aylıklarına yapılacak zammın oranı ve yeni emekli 

13 milyon vatandaşın zam heyecanı | İşkur

Memur ve emeklilerin gözü kulağı Temmuzda alacakları zam oranında. Yaklaşık 10.5 milyon emeklinin banka promosyonu alabilmesi için görüşmeler sürüyor.

Memur ve emekliye zam müjdesi - Haber 3

7 Nis 2014 SSK ve Bağ-Kur emeklisi Temmuz zammına, memur ve memur emeklisi 10.5 milyon emeklinin banka promosyonu alabilmesi için görüşme 

intibak ile ilgili haberler - Memurlar

Emekliler banka promosyonu için bugün SGK'ya başvuracak, sonuç çıkmazsa dava açacak. Emeklinin intibak zammında flaş gelişme! 11.11.2014 Milyonlarca 

Emekliler 2 bin lira zam farkı alabilir | GAZETE VATAN

7 Mar 2011 Milyonlarca emekliye zam farklarını alma imkanı doğdu.


Emeklilere Banka Promosyon Zammı makalesi Ana Sayfa ve Emeklilik ve Memur Maaşları kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
4a SSK Gün Sorgulama
4a SSK Gün Sorgulama

4a statüsüne sahip çalışan grup sigortaya ödenmesi yapılan prim sayılarını ssk gün sorgulama yapıp internetten öğrenebilir ve çıktısını alabilirler.

Kapat