Emekli Promosyon Ödemelerine Az Kaldı

10 milyon SSK, Bağkur ve emekli sandığı emeklisi banka promosyon paralarından gelecek haberi bekliyor. Emeklilere ödenecek promosyon ödemesinde son durum.

Bilindiği üzere Memur-Sen toplu iş görüşmeleri sırasında promosyon ödemelerini masaya yatırmıştı. Bu görüşmeden sonra bankalarla promosyon ödemeleri için gerekli işlemler başlatıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı düğmeye bastı ve Sosyal Güvenlik Kurumu SGK olaya el attı. SGK emeklilere maaş ödemesi yapan 22 bankayla görüşüp promosyon parasının emekli hak sahiplerine ödenmesi için gerekli işleri yapacak.

Promosyon ödemelerinin son durumu Kamu Personel Danışma Kurulunda yapılacak görüşmede netlik kazanacak. Ekim ayında gerçekleşecek bu toplantının ardından emeklilere ödenmesi gereken promosyon paralarının son durumu belli olacak.

Emeklilere promosyon ödemesi gerçekleşirse bankayla yapılan pazarlıklara da bağlı olarak ortalama 1.500 TL maaş alan emekli 900 lira gibi bir emekli promosyon parası alacak. Bankalar promosyon oranını belirliyor olsa da ödemeler toplu bir şekilde yapıldığı için emeklilerin oldukça işine yarayacak. Bununla birlikte  bazı bankalar promosyon paralarını 2-3-4 yıllık topluca da veriyor ve toplu para olarak

Bir önceki yazımız olan Kartla SGK Prim Ödeme başlıklı makalemizde kartla sgk ödeme, kartla sgk prim ödeme ve kredi kartıyla sgk ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

emeklılerın son durumu,emekliye promosyon ne zaman verilecek 2015,emeklilere promosyon,emeklilere promosyon ne zaman 2015,ssk emekli promosyon ödemeleri,emekli pormosyonu,emekli ödemesi,promosyon ödemesi son,memur emeklilerine promosyon ne zaman verilecek,emekliye promosyon parası ne zaman ödenecek,
Emekli Promosyon Ödemelerine Az Kaldı makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Plaka Sorgulama
Plaka Sorgulama

Satın alacağınız ya da size çarpıp kaçan bir arabanın sahibinin plakasından kime ait olduğunu öğrenmek için plaka sorgulama yapmanız gerekir.

Kapat