Emekli Promosyon Ödemelerine Az Kaldı

10 milyon SSK, Bağkur ve emekli sandığı emeklisi banka promosyon paralarından gelecek haberi bekliyor. Emeklilere ödenecek promosyon ödemesinde son durum.

Bilindiği üzere Memur-Sen toplu iş görüşmeleri sırasında promosyon ödemelerini masaya yatırmıştı. Bu görüşmeden sonra bankalarla promosyon ödemeleri için gerekli işlemler başlatıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı düğmeye bastı ve Sosyal Güvenlik Kurumu SGK olaya el attı. SGK emeklilere maaş ödemesi yapan 22 bankayla görüşüp promosyon parasının emekli hak sahiplerine ödenmesi için gerekli işleri yapacak.

Promosyon ödemelerinin son durumu Kamu Personel Danışma Kurulunda yapılacak görüşmede netlik kazanacak. Ekim ayında gerçekleşecek bu toplantının ardından emeklilere ödenmesi gereken promosyon paralarının son durumu belli olacak.

Emeklilere promosyon ödemesi gerçekleşirse bankayla yapılan pazarlıklara da bağlı olarak ortalama 1.500 TL maaş alan emekli 900 lira gibi bir emekli promosyon parası alacak. Bankalar promosyon oranını belirliyor olsa da ödemeler toplu bir şekilde yapıldığı için emeklilerin oldukça işine yarayacak. Bununla birlikte  bazı bankalar promosyon paralarını 2-3-4 yıllık topluca da veriyor ve toplu para olarak

Bir önceki yazımız olan Kartla SGK Prim Ödeme başlıklı makalemizde kartla sgk ödeme, kartla sgk prim ödeme ve kredi kartıyla sgk ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

emeklılerın son durumu,emekli 4c promosyon cok geç kaldı ne zaman,Emeklilerin banka promosyonu ne zaman belli olacak,emeklılerın sondurumu neoldu,emeklılerın son durumu ne oldu,bankalarn promosyon demeleri ne zaman,2015te emeklilerin promosyonu neoldu,Emekliye promosyon ödenecek,EMEKLILERIN PROMASYON HAK SON DURUM,emekliye 2015 promosyon ödemesi ne zaman,
Emekliye promosyon zammı geliyor! haberi

7 Haz 2010 Örneğin 2,1 milyon Bağ-Kur emeklisine 2009'da 10 milyar lira emekli maaşı ödemesi yapılırken sayısı daha az olan memur emeklilerine 18 

Promosyon geliyor - Finans haberlerinin doğru adresi - Mynet

8 Kas 2013 Banka promosyonu isteyen emeklilerin gözü-kulağı Başbakan Erdoğan'da. Maaş aldıkları bankaların promosyon ödemesi yapmasını isteyen emekliler, heyecanla OLDU OLUYOR AZ KALDI DEYİP OYALIYORLAR.

10 milyon emekliye şok! | Ekonomi Haberleri | Bigpara.com

9 Eyl 2013 Emekliye promosyon tartışması yeniden alevlendi. Bunun için SGK'nın maaşları en az 4 gün önce yatırmasını istiyor. TL ile 1.2 milyar TL arasında bir tutarı emeklilere promosyon ödemesi için ayırmak zorunda kalacak.

emekli | Taka Online

Habertürk'ün haberine göre bir yıllık sürenin dolmasına iki hafta kaldı. . Milletvekillerinin şu an ek ödemeyle birlikte 7 bin 479 lira olan emekli aylıkları ocak Görevleri devam eden vekiller geçmişteki hizmetleri dolayısıyla en az 25 yılını . Bazı özel bankaların emeklilere promosyon vermeye sıcak baktığı belirtiliyor.

Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı? [Arşiv

Avantajıyla dezavantajıyla emekli maaşımızı hangi bankadan çekelim Benim sormak istediğim bazı bankaların kişisel emekli maaşları için cazip teklif ve promosyonları var sanırım. Hiçbir banka maaş ödemesi alan müşteriden hesap işletim ücreti almaz. Ama bir kısmını öderseniz kalan bakiye için faiz işlemektedir.


Emekli Promosyon Ödemelerine Az Kaldı makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Plaka Sorgulama
Plaka Sorgulama

Satın alacağınız ya da size çarpıp kaçan bir arabanın sahibinin plakasından kime ait olduğunu öğrenmek için plaka sorgulama yapmanız gerekir.

Kapat