Emekli Oldum mu?

Emeklilik yaşı gelenler ya da emekli olmak için yeterli sigorta primini dolduranlar SGK’ya başvuru yaptıktan sonra SSK emekli oldum mu? diye merak ederler.

Yıllardır devlet memuru olarak,  bağkurlu olarak sigorta primlerinizi aksatmadan ödediniz ya da ssk sigortalı olarak çalıştınız ve artık emekli olma zamanının geldiğini düşündünüz. Sosyal Sigortalar Kurumu SSK’ya yani Sosyal Güvenlik Kurumu’na emeklilik dilekçesi ile bildirimde bulunduktan sonra beklemeye başladınız.

Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Umarım yüksek ücretle emekli olursunuz. Bunun için tabi ki bağkur primlerinizi ya da ssk sigorta primlerinizi yüksek ödemeniz ya da ödettirmeniz gerekiyordu. Emekli maaşı kaç para? Ne kadar emekli maaşı alırım? diye merak ediyorsanız sayfanın sonundaki bağlantıya girip öğrenebilirsiniz.

Emekli Oldum mu?

Emekli Oldum mu?

Emekli oldummu diye merak edenler bunu internetten öğrenebiliyorlar. Emekli olup olmadığınızı, ne kadar emekli maaşı alacağınızı e devlet kapısından öğrenebileceksiniz. Sayfamızda bununla ilgili bağlantıya giriş yapmanız yeterlidir.

Emekli oldum mu? sorusunun yanıtını sadece e devlet üzerinden alabilirsiniz. Turkiye.gov.tr olarak da bilinen e devlete giriş için öncelikle PTT’den e-devlet şifresi almanız gerekmektedir. TC ile emeklilik sorgulama ya da şifresiz emeklilik öğrenme gibi bir durum söz konusu değildir ve her ne sebeple olursa olsun turkiye.gov.tr adresinden başka bir yere gerek tc kimlik numaranızı gerekse diğer kişisel bilgilerinizi asla girmeyin.

PTT’den alınan e devlet şifresiyle siteye giriş yapıp tc kimlik no gireceksiniz ve emekli aylık bilgisi hakkında detaylı bilgilere ulaşıp emekli oldum mu sorusunun cevabına ulaşacaksınız.

Bu makalede: emekli oldummu, emekli oldumu, emeklilik sorgulama, emeklilik öğrenme, ssk emekli oldum mu, bağkur emeklilik sorgulama, sigortalı emeklilik sorgulama, şifresiz emeklilik sorgulama, tc ile emeklilik sorgulama, sigortalı emekli oldum mu, emekli oldummu evrak takibi, ne kadar emekli maaşı alcağım, emekli maaşı kaç para, sgk emekli, ssk emekli, bağkur emekli, devlet memuru emeklisi konularında bilgiler verilmiştir.

Emekli Oldum mu?

Bir önceki yazımız olan Ne Zaman Emekli Olurum? başlıklı makalemizde emekli oldum mu, Emeklilik Hesaplama ve emeklilik hesaplama tablosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

emekli oldum mu,emekli oldummu,emekli oldummu sorgulama,emekli oldum mu nasıl öğrenebilirim,Emekli oldumu,emekli oldummu evrak takibi,emekli oldum mu sorgulama,ssk emekli oldummu,emeklioldummu,emekli oldummu nasıl öğrenebilirim,
Emekli Oldum Mu | Sosyal Güvenlik Kurumu Haberleri ve E-Devlet

"emekli oldum mu". SSK İstirahat Parasi Sorgulama. SSK ile devam edilmeyen yeni adıyla SGK adıyla devam edilebilen bu sorgulama ekranına sizlerde 

Emekli Oldum mu? - SSK Hizmet Dökümü

Emekli oldum mu sorusu bir çok ssk ve sgk primi ödeyenin ileri dönem sorusudur. Sgk ve ssk emeklilik sorgulama hesaplama işlemlerini prim bilgilerini öğren.

Bağkurdan Emekli Oldummu | e devlet | edevlet | e devlet girişi | e

bağkur emeklılık, bağkurdan emekli oldummu, bağkurdan emekli olma Bağkur emekli olacak KADINLAR için emeklilik şartları 01.10.1999 tarihi itibari […].

Emekli Oldum mu? | SGK SSK Sorgulama | SSK Hizmet Dökümü

28 Eyl 2014 Bir çok çalışanın aklına takılan sorudur bu aslında emekli oldum mu? Ne zaman emekli olacağım diye düşünürken bunun hesaplamasını 

emekli oldum mu maaşım ne zaman bağlanır | Sgk-Ssk.com, Sgk

SGK SSK Emekli Oldum mu? SGK dan ne zaman emekli olacağınızı aşağıdaki adresten detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bağlantıyı kullanarak yapmanız.


Emekli Oldum mu? makalesi kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“Emekli Oldum mu?” için 4 yorum

  1. mehmet sait atalan diyor ki:

    emekli oldummu onu örenmek istiyorum

  2. ibrahim kaya diyor ki:

    emekli oldummu internette evrak kapandi yaziyo

  3. doğan akbaba diyor ki:

    emekli olabiliyormuyum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
SGK Rapor Girişi
SGK Rapor Girişi

İşgörmezlik ödeneği alabilmek için öncelikle yapılması gereken aldığınız raporun SGK'ya bildirilmesidir. SGK rapor girişi bağlı bulunduğunuz kurumun muhasebe departmanı tarafından...

Kapat