DASK Poliçe Sorgulama

DASK, doğal afet sigortaları kurumundan güncel poliçe durumunuzu sorgulama yaparak öğrenme imkanına sahipsiniz. Zorunlu deprem sigortası hakkında bilgi alın.

Her türlü doğal afete karşı evinizi, iş yerinizi zorunlu deprem sigortasıyla güvenceye alabilirsiniz. Bununla birlikte doğal afetlere karşı alacak olduğunuz tedbirlerle de olası bir durumda maddi olarak zor durumda kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Dask poliçe sorgulama yaparak son durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Poliçe sorgulaması için sayfamızda yer alan bağlantıya girip sorgulama türünü seçmeniz.

Dask poliçe bilgisini öğrenmek için yapılacak sorgulama türleri şunlardır;

 • Ad, soyad ve poliçe no,
 • Tc kimlik no ve poliçe no,
 • Tc no, il, ilçe bilgileri,
 • Ünvan ve Dask poliçe no,
 • Vergi no ve Dask poliçe no,
 • Vergi no, il, ilçe bilgileri,
 • Pasaport no ve Dask poliçe numarası
 • Pasaport ve il bilgisi, ilçe bilgisi
DASK Poliçe Sorgulama Ekranı

DASK Poliçe Sorgulama Ekranı

Yukarıdaki alternatiflere bakacak olursak, doğal afet sigortaları kurumu poliçe sorgulaması yapmak için bir çok alternatif bulunuyor. Bunlardan en sık kullanılanı ise tc no ve poliçe no ile yapılan sorgulama tipi. Bunlardan herhangi birini seçip işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İsterseniz dask poliçe sorgulamasını e devlet üzerinden de yapmanız mümkün. E devlet şifresiyle poliçe sorgulamak için yapmanız gereken, hizmet listesinde yer alan DASK alanına giriş yapıp kolayca yapabilirsiniz.

Eğer Dask yaptırmadıysanız da bir an önce zorunlu deprem sigortası ve dask’ınızı yaptırın. Türkiye’nin coğrafi şartları ve fay hatları malumunuz, bu sebeple bu tür ciddi işler beklemeye gelmez.

DASK Poliçe Sorgulama

Bir önceki yazımız olan Adıma Kayıtlı Kaç Hat Var Sorgulama başlıklı makalemizde adıma kaç hat var, adıma kayıtlı cep telefonları ve faturasız hat sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

dask sorgulama,Dask Poliçe Sorgulama,dask polie sorgulama,dask police no öğrenme,DASK POLİÇE ÖĞRENME,dask poliçe sorgu,TC DEN DASK SORGULAMA,tc ile dask sorgulama,TC POLİÇE ÖĞRENME,
DASK Poliçe Sorgulama makalesi Ana Sayfa ve E Devlet ve Sorgu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

“DASK Poliçe Sorgulama” için 1 yorum

 1. ismail diyor ki:

  şekerbankta yaptırdığım deprem sigortası poliçe numarasını öğrenmek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
E Devlet Sorgulama
E Devlet Sorgulama

E devlet, günümüzde kamu kurumlarından bilgi ve sorgulama yapmak isteyen vatandaşların en sık başvurduğu sorgu adresidir. E devlet ile ssk,...

Kapat