Aile Hekimi Randevu Alma

Merkezi Hastane Randevu Sistemi isim değiştirerek “Merkezi Randevu Sistemi” oldu. Aile Hekimi Randevu Almak internet üzerinden kolayca yapılıyor.

1 Temmuz 2013 de başlayan yeni uygulamaya göre, aile hekimleri yönlendirmeyi uygun gördüğü hastalara Merkezi Randevu Sistemi üzerinden randevu almaya başladılar.

Merkezi Randevu Sistemi ile yapılacak olan işlem, hasta Aile Hekimine gittiğinde hastalığı ileri tetkik gerektiren bir hastalık ise ( kardiyoloji, endokrinoloji, hematoloji vb) aile hekimi direkt olarak hasta için randevu alacak. Ayrıca aile hekimlerinin yönlendirdikleri hastalar için geri dönüş alması, tetkik sonucunu ve reçeteyi görmesi de mümkün hale getirildi.

Merkezi Randevu Sistemi’nin bir diğer özelliği ise hastalar sadece hastaneler için değil Aile Hekimi içinde randevuyu internet üzerinden kolayca alabilecek ve olası beklemelerin önüne geçilecek.

Hastalar aile hekimlerinden randevu alma işlemini “Alo 182 Çağrı Merkezi”, www. hastanerandevu.gov.tr adresinden kolaylıkla alabilecek. Aile Hekimi Randevu Alma ve Aile Hekimi Randevu Sorgulama işlemini bağlantıdan yapabilirsiniz.

Aile Hekimi Randevu Alma

Bir önceki yazımız olan TC ile Dava Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde dava dosyası sorgulama, dava sorgulama ve dosya sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu konuyla alakalı etiketler :

aile hekimi randevu alma,aile hekimi sorgulama randevu,aile hekimi randevu al,aile hekiminden randevu alma,aile hekiminden randevu al,
Aile Hekimi Randevu Alma makalesi Ana Sayfa ve E Devlet ve Sorgu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
tc_ile_ssk_sorgulama
TC ile SSK Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK SSK prim gün sayınızı TC ile SSK Sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kapat